Pojďme to rozebrat.

V případě dotazů k fungování obce, obecního úřadu, k oznamování např. nutnosti opravy osvětlení, vyvážení popelnic používáme oficiální emailovou adresu: info@obec-vsestary.cz. Věříme, že je lepší problém přímo ohlásit, aby mohla být sjednaná náprava. Pokud se jedná o urgentní věc, je nejlepší telefonická domluva se starostou či místostarostou. 

Uvedené názory a postřehy v diskuzi jsou názorem dané osoby. A mohou být jiné, než názory sdružení. Vnímáme to jako prostor pro rozumnou diskuzi nad problémy. Proto si ponecháváme právo příspěvky za hranicí slušnosti mazat. 

Podněty. První kroky k hledání řešení.

Re: ŠKODNÁ NA OBECNÍM ÚŘADU

Dobrý den, já bych k tématu jen ráda podotkla, že s ohledem na rostoucí hustotu dopravy v obci, nám nově nainstalované radary umožňují se synem relativně bezpečně přecházet Říčanskou ulici, auta jezdí tak, jak mají, což se v případě cedule se 40 říct nedalo..

územní plán

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat kdy bude vydán tolik diskutovaný a připravovaný územní plán ?
Děkuji za odpověď

Re: územní plán

Územní plán ?!

Všichni si jen dělají legraci. Podívejte se na toto fórum (někdy v roce 2014). Jech si tam stěžuje jak je starosta neschopný a nic nedělá a je pomalý. Dnes je starosta on a jak je to vypadá s územním plánem?! Prostě nic, jen výmluvy!

Re: Re: územní plán

Dobrý den, jsem o stavu územního plánu informován. V předchozím období byly určeny jako vyšší priority nová školka, výstavba kanalizace, převzetí a celkově vůbec zprovoznění úřadu, který byl po předchozím vedení obce plný i desítek let starých "kostlivců" a nevyřízené administrativy. Aby mohli obyvatelé stavět na pozemcích, které s výstavbou počítají, bylo pořízeno Zastavěné území obce, které odblokovalo právě nevydaným UP možnost stavět. Obec se tak dostala stavu funkčnosti.

I tak však probíhali práce na UP jako takovém. Kraj nám jej vrátil k přepracování s připomínou zejména redukce výstavby. Proto musel projektant znovu zasednout a začít měnit. Každý tento krok představuje měsíce. V červenci se pokračuje dalším jednání. Vznesli jsme dotaz na starostu a v závislosti na námitkách dotčených orgánů bude doba do jeho vydání cca 1 rok.

Ačkoliv jde o práci "neviditelnou" pro běžného občana, jsme rádi, že se to začalo (po předchozím období nečinnosti) aktivně hýbat dopředu.

Poděkování

Dobrý den,
děkujeme za vydařenou akci Rozsvěcení stromečku. Moc se nám to líbilo, příště zase rádi dorazíme na podobnou akci. Děkujeme vaši sousedi

Přidat nový příspěvek

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.