Pojďme to rozebrat.

V případě dotazů k fungování obce, obecního úřadu, k oznamování např. nutnosti opravy osvětlení, vyvážení popelnic používáme oficiální emailovou adresu: info@obec-vsestary.cz. Věříme, že je lepší problém přímo ohlásit, aby mohla být sjednaná náprava. Pokud se jedná o urgentní věc, je nejlepší telefonická domluva se starostou či místostarostou. 

Uvedené názory a postřehy v diskuzi jsou názorem dané osoby. A mohou být jiné, než názory sdružení. Vnímáme to jako prostor pro rozumnou diskuzi nad problémy. Proto si ponecháváme právo příspěvky za hranicí slušnosti mazat. 

Podněty. První kroky k hledání řešení.

Re: Re: cenzura?

Děkuji za odpověď, vkládal jsem příspěvek a odklepl odeslat. Příspěvek se však nezobrazil. Chyba musela být tedy jinde, možná v mém kompu.

Re: Re: Re: cenzura?

Dobrý den,
zkuste napsat ještě jednou... :-ú
JJ

Re: Re: Re: Re: cenzura?

Příspěvek je již bezpředmětný. Šlo o zápisy z jednání zastupitelstva, které byly následně do posledního doplněny. Děkuji

peticí za lepší dopravu a životní prostředí

Zdravim, nize si dovoluji upozornit na petici, kterou hodlam podepsat. Rovnez jsem v zari t.r. podal pisemny podnet k omezeni prujezdu vozidel tezsich nez 12t obci k projednani zastupitelstvem nasi obce. Prida se nekdo dalsi? Pripojime se jako obec k iniciative uvedene v petici? Vime o ni? Stavajici neutesena dopravni situace se tyka nas vsech!
https://info.ricany.cz/mesto/petici-za-lepsi-dopravu

Re: peticí za lepší dopravu a životní prostředí

Dobrý den, pane Růžku,

děkujeme za info k petici. Teď jsem hovořil s tajemníkem MÚ Říčany panem Maříkem, prodloužili termín pro podpis - petici odevzdat do 31.12.2011. Určitě bude k podpisu na mikulášské 4.12.

Též jsem s panem Maříkem probíral zkušenosti a možnosti omezování dopravy. Pokud neexistuje jiná trasa, pak příslušné orgány zákaz zpravidla nepovolí, což nám nebrání v tom alespoň se o určitá /např. časová/ omezení nepokusit.

V těchto dnech zpracováváme žádost o dotaci na provedení dopravně bezpečnostních opatření v obci. Letos jsme neuspěli, doufejme, že příští rok budeme úspěšnější.

Jakmile budu vědět víc, dám vědět.

Pěkný den

Jaromír Jech

Přidat nový příspěvek

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.