Pojďme to rozebrat.

V případě dotazů k fungování obce, obecního úřadu, k oznamování např. nutnosti opravy osvětlení, vyvážení popelnic používáme oficiální emailovou adresu: info@obec-vsestary.cz. Věříme, že je lepší problém přímo ohlásit, aby mohla být sjednaná náprava. Pokud se jedná o urgentní věc, je nejlepší telefonická domluva se starostou či místostarostou. 

Uvedené názory a postřehy v diskuzi jsou názorem dané osoby. A mohou být jiné, než názory sdružení. Vnímáme to jako prostor pro rozumnou diskuzi nad problémy. Proto si ponecháváme právo příspěvky za hranicí slušnosti mazat. 

Podněty. První kroky k hledání řešení.

Volba starosty

Tak Vám moc držím palce. Lidi přece ukázali koho chtějí za starostu - tak by se toho měli všichni zvolení držet!!!

drakiáda

Moc mě mrzí,že jsem nebyla,ale všem děkuji

Drakiáda

Chci poděkovat svému dráčkovi, který nezklamal a letěl až na konec provazu.

Prosekání Hůry

Přátelé, všichni ti, kdo jste se zúčastnili čištění Hůry. Díky moc. Myslím, že i když jsme to celé nestihli, tak je za námi vidět kus práce. Díky i Tondovi Grycovi (betonárka Stránčice), který nám poskytl jako sponzorský dar písek na odpočinkovou zonu za obchodem ve Všestarech. Věřím, že tohle byla první vlaštovka a příště už nás bude více. Ještě pár akcí a vesnice se začne rapidně měnit k lepšímu. Ještě jednou díky a prosím všechny ať si udělají vycházku do Hůry a užijí si krásně prosekanou cestu.

Prosekání Hůry

Konečně, už se těšíme, v sobotu určitě budu.

Přidat nový příspěvek

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.