Dny zábavy: Drakiáda 2012 a Masopust 2013

Drakiáda 6.10 info zde.
Masopust 9.2. info zde.

Dny pro obec: Úprava úvozu

Byl 13. a 26.5. vyčištěn úvoz a prosekána přístupová cesta do lesa. Více zde.

Dny pro obec: Brigáda v MŠ

24.3. proběhla obecní brigáda věnovaná úpravám v Mateřské škole. Více zde.

Dny zábavy: Masopust 2012

Hasiči a VPV zoragnizovali 18.2. masopustní rej spojený se zabijačkovými hody. Více zde.

Podzimní práce pro obec

Byly provedeny opravy cest, jejich okolí, škarp, úprava místa pro stání kontejnerů na návsi. Navíc. vědomi si primárního cíle členů sdružení, kterým je zájem o zvelebení obce a ochranu jejích kulturních a přírodních památek, rozhodl výbor Volby pro Všestary, o.s. věnovat obci 7 lip srdčitých. Více zde.

Dny zábavy: Mikulášská 2011

Nedělní podvečer (4.12.) patřil ve Všestarech Mikulášské. Po 16. hodině se na návsi sešlo kolem 55 dětí, aby si vysloužily bohatou nadílku od Mikuláše s čerty a andělem. Více zde.

Dny zábavy: Drakiáda 2011

Oblohu nad Všestary 16.10. probarvily draci při II. ročníku Všestarské drakiády konané pod záštitou Volby pro Všestary a všestarských dobrovolných hasičů. Více zde

Dny pro obec: Údržba úvozu do Hůry

Ve dnech 18. a 19.6. se konala pravidelná údržba úvozu do Hůry, jediné vycházkové cesty ve Všestarech směrem k lesu a přírodě. Více o akci zde.

Dny zábavy: Den dětí

V neděli 5.6. proběhlo na fotbalovém hřišti odpoledne plné soutěží a zábavy. Více o akci se dozvíte zde

Dny pro obec: Průřez na příjezdu od Světic

Ve dnech: 5.3., 19.-20.3. a 27.3. se konala ve spolupráci s hasiči akce věnovaná zkulturnění a prosekání přerostlých křovin ve směru příjezdu od Světic. Dalším krokem bude zavezení hlínou, srovnání do roviny a zatravnění tak, aby se dal příjezd udržovat klasickou sekačkou na trávu. Toto si vzal na starosti Milan Safránek. Ještě zbývá dosekat levý břeh, jakmile bude chvilka, vrhneme se na to. Více info o akci zde.

Všestarský masopust 2011

12. března proběhl masopustní průvod zakončený masopustním veselím na návsi. Akci zajišťovalo Sdružení VPV a Sbor dobrovolných hasičů Všestary. Více zde

Všestarská mikulášská

Ve spolupráci Sdružení dobrovolných hasičů a Volby pro Všestary se uskutečnila v sobotu 4.12.2010 na všestarské návsi mikulášská nadílka spojená s rozsvícením vánočního stromu. Více zde.

Všestarská drakiáda

V sobotu 2. 10. 2010 proběhla na poli mezi Všestary a Strančicemi drakiáda doplněná drobnými dračími soutěžemi pro celou rodinu. Zázemí poskytl minigolf Strančice. Více o akci a malý fotoreport naleznete ZDE.

Dny pro obec: Vysekání Hůry  

28.-29.8.2010 a následujících 2 víkendech proběhlo vyčištění cesty do Hůry. Každý, kdo se bude chtít vydat na procházku do lesa má nyní, po 20letech, krásnou volnou cestu s dalekým rozhledem. Všem, kteří se akce zúčastnili, jsme velmi zavázáni a děkujeme jim za jejich velmi cenný díl práce. Věříme, že se jim budeme moci i my odvděčit. Dokumentace akce okem fotografa

Novinky

Přihlaste se k odběru vybraných aktualit, termínů akcí a brigád! Zadejte vaši emailovou adresu a potvrďte na ODESLAT: