Panna

CO ČEKÁ PANNY V ROCE 2012 

Osoba narozená v Panně se může těšit na dobrý rok. Rozhodně by měl být lepší než ten minulý, i když mnohé Panny čekají velké změny. Některé mohou přijít náhle, jiné se ukážou až po čase. Od března do září se vám naskytne možnost většího výdělku, který může dořešit nebo zlepšit vaše finanční starosti. Máte-li možnost změnit zaměstnání, rozhodujte se rychle, nebo vám příležitost uteče. Pokud máte nemovitost a chcete ji prodat, nebo naopak zamýšlíte nějakou koupit, máte naději v první polovině roku. Vše řešte za přítomnosti advokáta a notáře. Panny narozené mezi 24. 8. a 11. 9. odloží přirozený ostych a podlehnou touze zviditelnit se. Přihlásí se do různých konkurzů a soutěží a zabodují. Disciplinovaní jedinci udělají velký skok a položí základy úspěšné budoucnosti. Rodinné i milostné vztahy vycházejí vcelku dobře. Budou sice existovat oblasti, v nichž může dojít k potížím, ale všechno se změní nejpozději koncem října. Panny narozené mezi 12. a 23. 9. milují aktivní společenský život a navzdory neposednosti touží po romantické lásce. Lze očekávat řešení jak starých problémů, tak vznik nových, které budou muset řešit. Často se bude jednat o prověření kvality. Nezadané Panny mají od května do října velkou naději na perspektivní seznámení za předpokladu, že nebudou sedět doma a vyjdou do ulic. 
 

PANNA A KARIÉRA 

Práce je pro Pannu smyslem života. Je spolehlivá, přesná, na nic nezapomene, ba udělá i něco navíc. Je ráda, když si toho všimnete a její iniciativu pochválíte. Dařit by se mělo všem, kdo pracují ve zdravotnictví, školství, na úřadech, ve sdělovacích prostředcích, v pohostinství a také programátorům, účetním, recepčním, kosmetičkám, kadeřnicím a umělcům. Prvních pět měsíce se bude s největší pravděpodobností vyvíjet bez závažnějších změn. Nejspíš od června do září nejedna Panna zaznamená postup v kariéře. Některé se rozhodnou změnit práci, dokonce i svou profesi. Rozhodně by žádná Panna neměla nic ponechat náhodě a velkorysá by měla být jen výjimečně a vůči těm, kteří si to zaslouží. Zvláště na pozoru by se měla mít před románky na pracovišti. Slídivá očka jsou všude a závistiví kolegové rovněž. Pozor na kritičnost – k sobě i okolí. 
 

PANNA A PENÍZE 

Druhá polovina roku Pannám přinese vytouženou finanční stabilitu bez prudkých výkyvů a ztrát. A také jim někdo vrátí dluh, nebo naopak Panny někomu dluh splatí, což těmto zrozencům báječně uvolní ruce. V práci se vám bude dařit, pracujete-li v týmu, od června očekávejte příznivý obrat. Finanční odměna vás nemine. Na případný přísun financí je nutné reagovat umírněností, zvláště v rodinách s malými dětmi. Poněkud horší situace může nastat v říjnu a listopadu, kdy se budete muset vypořádat s nějakou větší investicí. Koncem roku, zejména o vánočních svátcích, se pak vše obrátí k lepšímu. 
 

PANNA A LÁSKA 

V lásce Panna hledá spíš kvalitu než kvantitu. Řadí se k citlivým a spořádaným bytostem. Má osobitý půvab, je komunikativní, dokáže být roztomilou společnicí a snaží se o sobě vytvořit co nejlepší mínění. Touží po čistém vztahu, po hlubokých citech. Panna se dokáže milovat něžně i vášnivě. Je romantická a současně také praktická. Ve svém výběru partnera je opatrná, ale zároveň náročná. Přitahují ji zajímavé osobnosti, nejprve zahoří silnou láskou, později se utvrdí v tom, že se mýlila a vztah ukončí. Snad také proto některé Panny zůstávají osamělé. Letos by však žádná Panna neměla trpět samotou a mizivou podporou přátel, naopak bude to rok velkých objevů. Nejvíce se bude dařit Pannám narozeným mezi 12. a 23. 9. Dokážete se chovat trochu rozverněji, popustíte uzdu své bohaté fantazii a z počátečního flirtu může vzejít víc než přátelství. Panny narozené mezi 2. a 11. 9. by si měly dát pozor zvlášť na zadané partnery, mohl by z toho koukat pěkný malér. Panny narozené mezi 24. 8. a 1. 9. mají největší šanci potkat vysněného partnera. Lze očekávat romantické chvíle, ale bohužel i rozpad idylických vztahů. 
 
Nejvhodnější partner Panny: Býk, Rak, Štír, Kozoroh 
Neutrální partner Panny: Beran, Blíženci, Lev, Váhy, jiná Panna 
Konfliktní partner Panny: Střelec,Vodnář, Ryby 
 

PANNA A ZDRAVÍ 

Panny bývají přes všechnu pracovitost a šikovnost velmi choulostivé. Občas se stávají hypochondry, všechny nemoci se na ně hodí, soustavně se pozorují a sledují takřka každé píchnutí. Trpí na nachlazení, migrény, zažívacími potížemi, chorobami ledvin, sleziny, slepého střeva a bolestmi páteře. Mnohé jsou velmi vybíravé, hned tak něco nejedí, milují pikantní jídla a sladkosti. Rovněž trpí různými vyrážkami, mají hebkou a jemnou pokožku, citlivě reagují na teplotní změny. Pro Panny je velmi důležitá aktivita, která by měla sloužit k posílení psychiky a působit proti stresu. Neméně důležitá je dietní zrnitá strava (pročistí střeva), dary moře, ovoce, zelenina a dodržování pitného režimu. 
 
NEPŘEPÍNEJTE SVÉ SÍLY v lednu, únoru, říjnu a listopadu. Tyto krizové měsíce přinášejí únavu z přepracovanosti, nervozitu, ale i nepochopení zejména mezi partnery. Namísto sporů a hádek využijte tento času k vylepšení svého image a k posílení fyzické kondice. Navštivte salon krásy, třeba i plastického chirurga, cvičte, tančete, bavte se – zdokonalujte nejen svůj zjev, ale i postavu. Veškeré pozitivní změny vítejte s otevřenou náručí. Nelamte si hlavu s něčím, co nemůžete změnit. Čas pracuje pro vás. 
 

PANNA A PSYCHIKA 

Panna je narozená ve znamení upřímnosti. Je to inteligentní, všestranná a barvitá osobnost a všechno vykonává s pečlivostí. I když odpočívá, honí se jí hlavou myšlenky, jak a co udělat. Je spolehlivá, přesná, ale i když se snaží sebevíc, občas jí může něco uniknout. Poukážete-li na to, velmi ji to zraní. Některé výtky si bere k srdci víc, než je zdrávo. Stejně rychle, jako se dokáže urazit, vám bez požádání pomůže. Nejhorší je, když ztratí svůj cíl, což většinou bývá po různých životních ztrátách a zklamáních. Je přecitlivělá, melancholická, často si dává zbytečnou vinu i za to, co nemusí být pravda. Pro Pannu je důležitá víra, věřit v něco ušlechtilého, ale hlavně v sebe. 
 

PANNA A SPORT 

Panny jsou většinou velmi zaměstnané, takže na sport a na protažení těla jim často nezbude vůbec čas. A to je chyba. Cvičení a vlastně jakýkoli pohyb udělá dobře každému člověku. Pokud si dobře rozloží práci a zorganizuje čas, vyšetří minimálně dvě hodiny týdně, kdy může navštíví třeba posilovnu a cítit se po tělesné aktivitě skvěle. Rovněž plavání, aerobik, tanec, turistika, cyklistika, míčové sporty a kolečkové brusle Pannám svědčí. Také jim prospívá práce na zahradě, sázení rostlin, plení záhonů a hrabání listí. Velmi rády cestují a jezdí na výlety. 
 

PANNA A ROSLINY PLUS BYLINNÉ ČAJE 

Pomněnka, šeřík, lilie, luční kvítí, hrušeň, lípa, břečťan. 
 
Březový čaj pomáhá při nachlazení, akutním zánětu močového měchýře, zvyšuje produkci moči a pomáhá při lehčích infekcích močových cest. Březový nálev posiluje vlasy a působí proti jejich maštění a tvorbě lupů. Lipový čaj se používá jako prevence proti nachlazení, zahlenění dýchacích cest a při ledvinových potížích. Lipový odvar snižuje horečku a používá se při chřipkových onemocněních. Zároveň posiluje nervovou soustavu. 

 

PANNA A BARVY 

Panna miluje všechno, co září čistotou. Upřednostňuje bílou barvu, příjemná je rovněž medová, citronově žlutá, svěží zelená, světle modrá, starorůžová, okrová a světle hnědá. Velice si potrpí na to, aby šaty, kabát a všechny doplňky spolu barevně ladily. 

 

PANNA A VŮNĚ 

Osoba narozená v Panně si potrpí na vůni čistoty. Šalvěj či skořice v orientálních tyčinkách provoní příjemnou vůní obývací pokoj i ložnici. Nenáročné Panny milují zejména přírodní vůně, třeba čerstvě natrhaný šeřík, luční květiny, vůni obilí, pšenice, pokosenou trávu a vůni sena. 
 

PANNA A KAMENY 

Diamant působí univerzálně při všech nemocech. Posiluje zrak a odstraňuje jedovaté látky z těla. Pomáhá při duševním růstu a při překonávání těžkostí. Měsíční kámen harmonizuje citovou oblast. Jaspisy stejně jako Panny vy-povídají o nezištnosti, skromnosti a obětavosti. 

RADA PRO VŠECHNY PANNY 

Nenabírejte si více povinností, než na jaké stačíte. Nenechte se vytočit občasným nezdarem. Nerozebírejte detaily, nepropadejte se do nekonečna. Nevracejte se k minulosti, žijte přítomností s ohledem na budoucnost. Starou lásku se nebojte nahradit novou. Pozitivně myslete a pozitivně konejte. Pomáhejte potřebným, chytrákům se naučte říkat ne. Snažte se každý den prožít v lásce, radujte se z drobností a zapomeňte na kritiku. 

VÍTE, ŽE... 

  • ... se Panna řadí k citlivým, upřímným a spořádaným bytostem? 
  • Víte, že je všestranná, svědomitá, pilná a značně přizpůsobivá? 
  • Víte, že nesnáší neupřímnost, nepořádek, hrubé lidi a sebemenší spory? 
  • Víte, že dokáže být roztomilou a vtipnou společnicí? 
  • Víte, že veškeré pocity a vjemy si většinou nechává pro sebe? 
  • Víte, že dokáže rozebrat a uvést na pravou míru sebezapeklitější případy?

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.