Listina cti

Velmi si vážíme každé pomoci, kterou poskytnete. Nechť je tato stránka poděkováním všem, kteří se rozhodli nebýt lhostejní k místu, kde žijeme.

JSDH Všestary

Jak všichni víme, přehnala se v neděli 29. 10. 2017 republikou i naší obcí větrná smršť. Již ve čtvrtek byly aktivovány složky integrovaného záchranného systému, kam spadá i jednotka sboru dobrovolných hasičů /JSDH/ Všestary. Od sobotního večera drželo jedno družstvo pohotovost přímo v "hasičárně", druhé bylo připraveno doma, do akce se zapojilo v neděli ráno. Obě družstva byla v terénu celou neděli, první družstvo již v noci. Díky jejich práci jsme ve Všestarech dopady vichřice prakticky nepocítili, myslím teď především sjízdnost silnic, zajištění bezpečnosti v důsledku spadlých stromů aj. Bohužel, několik domácností zasaženo opravdu bylo (popadané stromy, větve, strhané kusy nemovitostí), část se ocitla na poměrně dlouhou dobu bez proudu.

Musím ale zdůraznit, že bez našich hasičů by odstraňování škod probíhalo mnohem déle. A pokud je člověk nějakou nepříjemnou situací zasažen, je každá minuta, případně i hodina čekání nekonečně dlouhá. Proto jsem rád, že sbor dobrovolných hasičů, resp. JSDH v obci máme a že funguje. Děkujeme!

Jaromír Jech, starosta

Daně Hnykové, mirkovi Hofmanovi a Jaromíru Jechovi

Za kompletní úklid dokumentů po předchozím vedení obce, tedy více než 20 let kostlivců ze skříní a úklid knihovny, resp. zasedací místnosti úřadu. Konečně tam lze volně dýchat.

2017 Čistý Ladův kraj

Velké poděkování několika málo dobrovolníkům, kteří vyměnili pohodlí domova za pár hodin prací - čištění škarp, okolí příjezdových cest a chodníků do obce. 

2016 Úřad obce

Starostovi Jaromíru Jechovi a místostarostovi Mirkovi Hofmanovi za zprovoznění úřadu obce.

Za vyklizení počínající skládky v lese, cca 30 metrů od vrchního konce ulice Na Vávrově I a úklid PET lahví po stavbě kanalizace.
Jiří Čumpelík, Vávrov

2014 Úprava hřiště a příjezd do Všestar

za účast na brigádě a pracovní nasazení při úpravě zanedbaného "malého" hřiště: Jaromír, Petr, Pavel, Honza, David, Martin, Katka, Anet, Jirka, Lada
a účast na brigádě při úpravě svahu při příjezdu do Všestar: Anet, Dana, Jaromír, Jirka, Milan

2013 Masopust 9.2.

za přípravu a realizaci Masopustu: Dana, Alena, Anet, Jirka, Milan, Martin

2012: Strančicko - Všestarská drakiáda 6.10.

Za přípravu drakiády 2012 díky zejména: Jaromírovi, Gábině, Petrovi, Milanovi, Anetě, Jirkovi, Daně, Martinovi, Márii, Petře i dobrovolným hasičům!

2012: Dny pro obec 13. a 26.5.

Za účast na prosekání úvozu: Jaromír, Dana, Martin, Anet, Jirka, Jirka

2012: Dny pro obec 14.4.

Za účast při úpravě dětského hřiště a prvním krocích při úpravě návsi: Jarda, Lenka, Hanička, Vendula, Anet, Jirka, Jana, Bára, Dana, Mária, Milan, Verča, Jirka, Pavel, Náty, Lukáš, Míša

2012: Dny pro obec 24.3.

Za účast na brigádě v mateřské škole: Terka, Véna, Náty, Jirka, Jaromír, Milan

2011: Dny pro obec - léto

Za pomoc při prosekání a průběžném udržování přístupu do Hůry: Dana Hnyková, Alena Šafránková, Aneta Hynková, Martin Hnyk, Jaromír Jech, Jiří Macháček 

a současně za provedení úklidu za křížkem u hřbitova (odvezeno 5 pneumatik z osobního auta, 1 televize, kancelářský stůl, kanape, větve, beton a cihly a ½ popelnice dalších drobných odpadků, vše na ruční káře): Antonín Trojánek

2011: Dny pro obec - jaro

Za pomoc při prosekání křovin a úpravu okolí příjezdové cesty do Všestar od Světic:

Milan Šafránek, Jiří Macháček, Aneta Hynková, Dana Hnyková, Tomáš Hrstka, Jirka Šafránek, Milan Suchánek, Jan Javůrek, Lukáš Nešuta, Veronika Černá, Standa Tatár, Roman Forejt, Václav Trojánek, Miloš Lenger.

2011: Dotace

Daně Hnykové za vyčerpávající, ale úspěšně podanou žádost o dotace na přechody, chodníky a semafory pro rok 2011.

Jaromíru Jechovi za aktivitu při opakovaném podání žádosti v roce 2012.

2010: Volby 

Všem občanům za podporu ve volbách do zastupitelstva a zvoleným zastupitelům Daně, Márii, Jaromírovi a Milanovi za sílu, se kterou se pustili do boje za příjemnější život v naší obci.

2010: Drakiáda

Za přípravu drakiády díky celému týmu Správné volby!

2010: Dětské hřiště

Speciální poděkování betonárce Strančice a Tondovi Grycovi za sponzorský dar - písek na dětské hřiště.

2010: Čištění Hůry

Milan, Jirka, Jarda, Miloš, Michal, Gábina, Petr, Petr, Miloš, Jan, Martin, Mária, Dana, Martin, Jirka, Anet, Martin, Veronika, Jirka, Michal, Lukáš, +1, kde zjišťujeme jméno, neboť jsme si jej v zápalu práce nezapsali.

Novinky

Přihlaste se k odběru vybraných aktualit, termínů akcí a brigád! Zadejte vaši emailovou adresu a potvrďte na ODESLAT: