Papír ztratil na důležitosti.

Za těch několik let jsme poznali spousty lidí. Tak jako všude, jsou mezi nimi tahouni, tvůrci nápadů, jejich realizátoři, pak ti méně aktivní, kteří přispějí "jen" účastí na zastupitelstvu. Pak jsou i tací, kteří jen tvrdí, jak by dělali vše lépe..." Když někoho přijímáte do klubu, sdružení, na kandidátku, máte o něm své představy. A on má své. Někdy se sejdou a je to skvělé. Někdy jdou jinou cestou. 

Dohodli jsme se, že přivítáme každého, komu nezištně záleží na svém okolí. Kdo chce aktivně vymýšlet nové projekty a účastnit se společných setkání a akcí. Připravovat zábavní akce, investovat volný čas, zkušenosti, znalosti. K čemu tedy přihláška tam, kde funguje nadšení? K čemu poplatky tam, kde je vše zaplaceno chutí naplno pracovat na ochraně hodnot obce? 

Nejlepším klubovým odznakem je možnost podělit se o radost, starosti i zkušenosti s ostatními sousedy. Usínat s pocitem, že právě vaším dílem se daří obec zvelebovat. To jsme my. Kvůli úřadům jsme si dali název. To co skutečně děláme, je skvělý vztah s ostatními a svým okolím. Pokud jste stejní, pak víte, že tohle se na papír jen těžko vejde. Stačí jen vědět, že jsme v tom společně.

Jsem v tom společně s vámi.

Krátká zpráva, poděkování. Co víc potřebujeme, abychom mohli násobit své úsilí?

Jaké byly v roce 2010 naše první myšlenky.

Kdo a proč se stal členem zakládajícího týmu.

Na jakých základech a zásadách stojíme.

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.