Členství ve sdružení

Hlavním předpokladem pro získání členství ve sdružení Volba pro Všestary je trvalé bydliště v obci Všestary. Nezáleží na vyznání či stáří, ve sdružení velmi rádi mezi sebou přivítáme každého. Na druhé straně, samozřejmostí, se kterou ve sdružení počítáme, je Vaše nadšení chtít pro obec pracovat, aktivně vymýšlet nové projekty a účastnit se společných setkání a akcí směřujících ke krásnějšímu životu ve Všestarech. Cíle, záměry a program sdružení naleznete v sekci Volba pro Všestary.

Členství ve sdružení není zpoplatněno, ale vyžaduje chuť naplno pracovat na ochraně hodnot obce, na přípravě zábavních akcí a věnovat do těchto i dalších aktivit nemalou investici svého volného času, zkušeností, znalostí a nakonec i financí proto, aby se podařilo vybrané projekty realizovat. 

A hlavní výhoda členství? Jedinečná možnost podělit se o radost, starosti i zkušenosti s ostatními členy a usínat s pocitem, že právě Vaším dílem se daří obec zvelebovat.

V případě Vašeho zájmu o členství ve sdružení stačí jenom odeslat email na adresu volbaprovsestary@email.cz s vyjádřeným zájmem. Následně vám zašleme přihlášku s dalšími informacemi. Do předmětu emailu uveďte prosím "Mám zájem o členství ve sdružení

Dle platných stanov členství každého nového člena schvaluje výbor sdružení, a to v co možná nejkratším termínu po podání přihlášky. Věříme, že členství ve sdružení obohatí Váš život o nespočet nádherných zážitků.

 

Novinky

Přihlaste se k odběru vybraných aktualit, termínů akcí a brigád! Zadejte vaši emailovou adresu a potvrďte na ODESLAT: