Ryby

CO ČEKÁ RYBY V ROCE 2012 

Pro osoby narozené v Rybě bude tento rok převážně kladný, přestože se někteří jedinci budou potýkat s problémy citovými a problémy pracovního naplnění. Odvážné a podnikavé Ryby bude touha tlačit k uskutečnění jejich snů nebo alespoň k částečnému posunu k jejich cílům. Jedni budou směrovat své úsilí k vylepšení vyššího vzdělání, přihlásí se na studia, jiní budou koketovat s myšlenkou, zda by neměli změnit dosavadní práci. Nejvíce ve střehu by měli být muži narození mezi 20. 2. a 11. 3., a to zejména ve vztazích. Ženy si povedou daleko lépe. Krizí mohou projít i velmi silné vztahy, jež pro citlivé Ryby budou velkou psychickou zátěží. Veškeré události se mohou dít v první polovině roku a během dovolených. Důležité je, nenechat se rozladit a znervóznit dramatickým průběhem událostí. Budete-li rozvážní a trpěliví, problematické vztahy se časem uklidní a krize bude zažehnána. V opačném případě, pokud se vám nepovede vztah udržet, nehořekujte nad osudem, čekají vás nová poznání i nové lásky. Ryby narozené mezi 12. a 20. 3 si povedou značně lépe. 
 

RYBY A KARIÉRA 

V prvních třech měsících není vhodný čas k prosazování individuálních potřeb a vlastního ega. Snažte se stát se potřebnou součástí celku, ať už jde o rodinu, nebo pracovní kolektiv. V následujících měsících by mělo štěstí více přát Rybám narozeným mezi 12. a 20. 3. Nevyhýbejte se konfrontačním rozhovorům, máte příležitost leccos změnit. Lze rovněž předpokládat, že se zvýší vaše iniciativy v souvislosti s financemi. Pocítíte nejen příval energie, ale začnete řešit i klíčové záležitosti, které se před vámi objeví. U Ryb narozených mezi 12. a 20. 3. dojde k nejvýraznějším událostem a posunu v kariéře během druhé poloviny roku. V tomto období budete muset předvést veškerý arzenál svých předností. Ryby narozené mezi 20. 2. a 1. 3. mohou očekávat během ledna až března pracovní změny, někteří jedinci přijdou o místo vlivem ekonomické krize. V rodině i partnerských vztazích mohou narůstat nepokoje a finanční problémy. Nejbližší přátelé se vám budou plést do soukromého života. Významnou oporou vám budou starší členové rodiny. Od července se situace uklidní. Naberete nový dech současně s novou prací a možná i s novým vztahem. 
 

RYBY A PENÍZE 

Plody, jež budete v tomto roce sklízet, jsou spíše duchovní povahy. Nicméně na poli kariéry a financí nezůstanete pozadu. Zpočátku budete muset dost napnout síly. První čtvrtina roku nebude vůbec jednoduchá, mnohé Ryby se budou muset dělit o těžce nabyté pravomoci. Můžete se cítit dotčení a nepochopení, ale jen dočasně. S přicházejícím jarem se situace pozvolna uklidní. Od července se život najednou rozjede tak, že stěží stačíte reagovat na všechno, co se kolem vás bude objevovat. Důvěřujte si a uvidíte, že vše bude měsíc od měsíce lepší. Využijte své invence, svých zkušeností a uvidíte, že neprohloupíte. Budoucnost máte zcela ve svých rukou. 
 

RYBY A LÁSKA 

Ryby jsou velice emocionální a intuitivní, věří v ideály a sny. Potřebují dostatek přijetí a lásky, aby se dokázaly plně otevřít. Ženy jsou velmi romantické a něžné bytosti. Jakmile se zamilují, do lásky se ponoří celé, ani kousíček si nenechají pro sebe. Často vyhledávají komplikovaná partnerství, v nichž hrají roli obětí. Muži mají své představy o životě, dokážou se něžně i vášnivě milovat. V tomto roce obzvláště záleží na tom, jak se svými emocemi naložíte. Ryby narozené mezi 20. 2. a 1. 3. by si měly dát větší pozor na své vášně a zálety. Veškeré události se mohou dít rychle až překotně, zvláště v první polovině roku a v průběhu dovolených. Rozhodně se nedoporučuje měnit dosavadní solidní vztah za jiný. Ryby narozené mezi 12. a 20. 3. preferují více zodpovědnost a stabilitu. Partnerský život je citově bohatý a inspirativní. Problémy může přinést až přílišná pracovní aktivita, která může působit velmi direktivně. Ryby narozené mezi 2. a 11. 3. začnou dychtit po nových dojmech a zkušenostech. S bohatou fantazií a sopkou emocí můžete přijít i o iluze, které vás budou odvádět od reality. Raději stůjte oběma nohama na zemi. U mladých párů nelze vyloučit sestěhování či svatbu. 
 
Nejvhodnější partner Ryby: Býk, Rak, Štír 
Neutrální partner Ryby: Beran, Lev, Váhy, Kozoroh, Vodnář 
Konfliktní partner Ryby: Blíženci, Panna, Střelec, jiné Ryby 
 

RYBY A ZDRAVÍ 

Pozor si dejte na slabší plíce a různé krevní a nervové choroby. Ryby snadno podléhají nezdravým návykům, jako jsou kofein, alkohol, kouření a drogy. Ryby by vůbec neměly kouřit a měly by se vyvarovat znečištěného ovzduší. Ve všech ohledech by měly být na sebe více opatrné. Většina Ryb je konstitučně slabší a musí více odpočívat, ovšem nikoli ležet celý den. Rovněž trpí na nachlazení, průdušky, bolesti hlavy, mají problémy s krční a bederní páteří, s nohami, klouby, prsty a trpí zažívacími potížemi. Rybám prospívá pohyb nejlépe v přírodě, chození po lese, sbírání hub, rybaření, práce na zahradě, různé koníčky, lehká strava a dostatek nealkoholických tekutin a různých bylinných čajů. 
 
NEPŘEPÍNEJTE SVÉ SÍLY a vyvarujte se větší psychické i fyzické zátěže zejména v prvních dvou měsících a o dovolených. Ostražitě si hlídejte své věci, doklady, peněženku a pečlivě kontrolujte před odchodem z domova, zda jste dobře uzamkli byt. Malá chvilka nepozornosti vám může připravit několik týdnů starostí. Používejte více rozum než emoce. Nevěřte každému, koho potkáte, nenechte se sebou manipulovat, důvěřujte vlastním schopnostem. Zbavte se zlozvyků a snažte se zapracovat na svém zdraví. Co zasejete, to koncem roku sklidíte. 
 

RYBY A PSYCHIKA 

Osoby narozené ve znamení Ryb jsou velmi citlivé, soucitné a starostlivé. Dokážou se trápit neštěstím druhých a velmi těžce nesou zklamání v těch, kterým věřili a které měli rádi. Mívají psychické problémy, propadají depresím, splínům a hysterii. Zvláště ženy jsou romanticky založené, často si pletou snění s realitou. Dokážou se natolik pohroužit do svého vnitřního světa, že nic nevnímají a nejsou schopny řešit své povinnosti. Někteří jedinci propadají alkoholu a drogám, v takové chvíli potřebují nutně psychickou oporu. Tu hledají nejčastěji v lásce, která musí být upřímná, něžná i vášnivá, prostě jedním slovem úžasná. Nejlepší relaxací je vedle rodinné pohody příroda, sportovní aktivity, chození do společnosti a dobří přátelé. 
 

RYBY A SPORT 

Osobám narozeným v Rybě nejvíce vyhovují všechny vodní sporty, ale i lehká atletika, aerobik, břišní tance, kolečkové brusle, turistika a výlety. Prostě pohyb a procházky na čerstvém vzduchu dělají každému zrozenci dobře. Nejenže si okysličí plíce, ale dostaví se i dobrá nálada a psychická vyrovnanost, která jsou u tohoto velmi citlivého a náladového stvoření neméně důležité a prospěšné. Ryby jsou výbornými rybáři, námořníky, lesníky i zahrádkáři. Milují venkov a pobyt na chatě, nejlépe u zurčícího potoka. 
 

RYBY A ROSTLINY PLUS BYLINNÉ ČAJE 

Petrklíč, surfinie, kapradí, vodní rostliny, olše, jasmín. 
 
Jablečníkový čaj oslazený trochou medu je vhodný k léčení chronických zánětů horních a dolních cest dýchacích. Kromě toho se nálev doporučuje při žlučníkových potížích. Kmínový čaj se používá k prevenci nepříjemných zažívacích potíží po vydatném a tučném pokrmu. Doporučuje se vypít jeden šálek před jídlem, spolehlivě odstraní pocit plnosti a nadýmání. Rovněž působí proti nevolnosti, bolestem žaludku, křečím, při bolestivé menstruaci nebo zadržování moči. 
 

RYBY A BARVY 

Všechny pastelové barvy, blankytná, zelenkavá, růžová, béžová, světle fialová. Kombinace bílé a tmavě modré barvy sluší blondýnám, kombinace bílé a červené barvy zvýrazní půvab tmavovlásek. Stříbrné šperky a různé přívěsky jsou vhodnými doplňky. 
 

RYBY A VŮNĚ 

Všechny přírodní, jemné až fluidické vůně Ryby přenesou do světa snů. Z orientálních tyčinek jsou vhodné tibetské nirvány, do arolamp violka, jasmín a meduňka. Rovněž jsou vhodné vonné květinové tyčinky, případně tyčinky levandulové. 
 

RYBY A KAMENY 

Přecitlivělost usměrní kámen jade, nefrit. Ryby naplní duchovní láskou kunzit, otevírá nejhlubší brány tajemství života. Akvamarín, drahokamový druh berylu, je kámen vizionářů, mystiků a léčitelů. Pomáhá při bolestech hlavy i menstruačních potížích. Červený korál přeje lásce a početí potomka.

RADA PRO VŠECHNY RYBY 

Dobře si naplánujte budoucnost a potom krok za krokem vneste do života své sny. Důležitá rozhodnutí neodkládejte. Věřte si. S klidem a rozvahou dojdete nejdál. Pozor si dejte na náladovost a bouři emocí, rozum a city se mezi sebou trvale potýkají. Vyvarujte se alkoholu, drog, hazardu. Nenechte se zotročit sebelítostí a milujte tolik, kolik lásky partner unese. Důvěřujte intuici a vlastním silám, usmívejte se a za dobré výsledky se odměňte. 

VÍTE, ŽE... 

  • ...osoby narozené v Rybě patří k nejcitlivějším znamením? 
  • Víte, že Ryby potřebují neustále překonávat svoji nesmělost a nejistotu? 
  • Víte, že většina Ryb ráda cestuje, zatímco jiné by se nezvedly ze židle? 
  • Víte, že propadají fanatickému nadšení stejně jako bezbřehým depresím? 
  • Víte, že jednají pod vlivem inspirace a k životu potřebují v něco věřit? 
  • Víte, že když milují, tak celým srdcem a svou lásku neustále prověřují?

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.