Štír

CO ČEKÁ ŠTÍRY V ROCE 2012 

Osoba narozená ve Štíru má všechny předpoklady pro to, aby se odrazila. Aspekty se od března obracejí ve váš prospěch. Vaše vyhlídky a situace se budou postupně zlepšovat. Z obtíží, které minulý rok přinesl, se nejeden Štír hodně poučil a získal cenné zkušenosti. Ty mu poskytnou silný impulz k tomu, aby lépe využil svých schopností a znalostí. Nezapomínejte, že rutina je váš nepřítel a změna je spojenec. Štíři narození mezi 24. 10. a 2. 11. mají silně vyvinutý smysl pro obchod a podnikání a nápady z této oblasti přinesou finanční zisk. V mnohých případech zlepšení financí povede k výměně nebo rekonstrukci bytu či chaty. Nelze vyloučit, že si dopřejete dovolenou snů. Štíři narození mezi 3. a 12. 11. žijí rádi naplno, měli by však postupovat s veškerou opatrností v partnerských vztazích, v plánování výdajů a ve věci půjček. Za své požitkářské sklony a společenské výdaje můžete utratit daleko víc, než jste původně zamýšleli, a mohli byste se tak dostat do dluhů. Štíři narození mezi 13. a 22. 11. jsou daleko prozíravější a vlídnější. Pro vás bude tento rok příznivý. V práci učiníte pokroky a štěstí vám přinese i rodinný život. Svobodní mají šanci potkat idol svých snů. 
 

ŠTÍR A KARIÉRA 

Můžete očekávat zajímavé pracovní nabídky. Máte-li nějaké koníčky a záliby, ať už technického, tvůrčího či jiného rázu, stálo by opravdu za to, abyste svůj talent co nejvíce rozvíjeli. Své sny si nenechávejte pro sebe, měli byste o nich promluvit s ostatními a přemýšlet, co se dá podniknout. Nelze vyloučit, že svého koníčka povýšíte na svou profesi. Velkou radost přinese nejednomu aktivnímu zrozenci profesní postup, povýšení. Štíři, kteří podnikají, by se měli zamyslet nad některými změnami, které jejich firma potřebuje. Například zmodernizovat interiér, vstupní halu, kancelář, změnit logo firmy atd. První dva měsíce je třeba věnovat pečlivému plánování a rozpočtu, v březnu až červnu prověříte jejich realizaci. Štíři, kteří pracovali na nějakém projektu, by ho měli veřejně předvést nebo přihlásit do soutěže. Nelze vyloučit, že by mohl získat pozitivní a povzbudivou odezvu. Štíři, kteří jsou nezaměstnaní, dostanou šanci. Nemusí být zrovna podle vašich představ, ale lepší jakákoli práce než žádná. Na domácí scéně a v rodinném životě je střídavě klid a rušno. U nezadaných dojde k překvapivému obratu. 
 

ŠTÍR A PENÍZE 

Tento rok bude finančně úspěšný pro podnikatele i drobné živnostníky. Než se ale pustíte do nějakého byznysu, prověřte možnosti jeho realizace. Štíři narození mezi 24. 10. a 2. 11. se nemusí obávat, že budou mí hluboko do kapsy. Budete mít štěstí téměř ve všech aktivitách. Nejlépe na tom budou ženy, těm konstelace slibuje příznivou pracovní změnu spojenou s lepším finančním ohodnocením. Štíři narození mezi 3. a 12. 11. by se měli držet svých dosavadních jistot a rozhodně by neměli lehkovážně využívat půjček a měnit své zaměstnání. Zde totiž může hrozit, že váš odhad bude špatný. Rovněž pozor na hypotéky a investice. Štíři narození mezi 13. a 22. 11., budete-li vytrvalí, máte naději nejen na pracovní postup a finanční zlepšení, ale také se zbavíte starých restů. 
 

ŠTÍR A LÁSKA 

O Štírech se všeobecně traduje, že jsou králové sexu. Jsou plní mocných citů, dokážou si partnera získat magickým pohledem a milými gesty a zároveň postupují k vytčenému cíli s neobyčejnou lehkostí. K štěstí v lásce potřebují skutečně silné emotivní prožitky. Hluboce založený Štír, pokud je správně motivovaný, se snaží pro svého partnera udělat, co mu na očích vidí. V opačném případě se bouří, rozčiluje se, vymýšlí intriky, až nakonec ochladne na bod mrazu. Štíři narození mezi 24. 10. a 2. 11. mají – až na pár výjimek – nejstabilnější postavení v partnerských vztazích. Svobodné Štíry čekají v březnu, červenci a listopadu radostné události, mezi něž patří zásnuby, svatba a založení rodiny. Na pozoru by se měli mít Štíři narození mezi 3. a 12. 11.; ti budou muset ještě mnohé zažít, aby se jejich milostný život otočil k lepšímu. Pro Štíry narozené mezi 13. a 22. 11. je rodina stále na předním místě. Vytrvalost a zodpovědnost slibuje klidný a vyrovnaný způsob života. Rodina vás podrží a bude vám oporou po celý rok. 
 
Nejvhodnější partner Štíra: Býk, Rak, Panna, Ryby 
Neutrální partner Štíra: Váhy, Střelec, Kozoroh, Vodnář 
Konfliktní partner Štíra: Beran, Blíženci, Lev, jiný Štír 
 

ŠTÍR A ZDRAVÍ 

Většina Štírů trpí na nemoci ledvin, močového měchýře a pohlavních orgánů. Nejcitlivější místa mají Štíři v hrdle, dále je to srdce, oběhový systém, páteř, kotníky a křečové žíly. Trpí chronickým krvácením z nosu, jsou náchylní na infekce, pachy a na škodlivé výpary. Citliví Štíři mají problémy se zažíváním, jsou alergičtí a trpí na kožní vyrážky. Měli by se vyhýbat alkoholu a drogám, stejně tak stresům a melancholii. Nejohroženější jsou Štíři narození mezi 3. a 12. 11., ti by si měli dávat pozor na krevní tlak, nervové vypětí, ponocování, alkohol, manipulaci s ohněm a na pády a úrazy. 
 
NEPŘEPÍNEJTE SVÉ SÍLY, nejkritičtější dny přicházejí s ubývajícím Měsícem, v podzimním a zimním období. Může se jednat nejen o zdravotní problémy, ale také o různá poranění. Ačkoli je Štír velmi šikovný a pozorný, přesto mu může v návalu práce něco uniknout a úraz je na světě. Rovněž pozor na psychiku a na nervové vyčerpání, které může pramenit z neustálého přetěžování, rozčilování, stresů, nespavosti, nadměrného pití alkoholu a kouření. 
 

ŠTÍR A PSYCHIKA 

Štír nemá rád povrchní život, je značně emotivní. Má vrozenou intuici, postřeh a sklony k podezíravosti a nedůvěře. Ctižádost se mu nedá upřít, většinou si toho nabere na svá bedra víc, než může unést. Nejhůře snáší zklamání, vlastní neúspěch a nezájem rodiny, přátel a okolí. Měl by si však dávat pozor na přeceňování svých sil a na nervové vypětí. Rozčilování, zloba a vztek, to nejsou ty pravé zbraně, které by ho měly zklidnit. K životu potřebuje klidné rodinné zázemí, dostatek odpočinku, spánku a vyváženou stravu. Necítí-li se ve své kůži, je nervózní až agresivní, v takovém případě by měl neodkladně navštívit psychoterapeuta. 
 

ŠTÍR A SPORT 

Štíři jsou přirození vodní predátoři. Nade vše milují moře a vodní toky. Mají rádi všechny vodní sporty, z vody čerpají nejvíce energie a voda také nejvíce zklidňuje jejich mysl. Zvlášť jim dělá dobře plavání, potápění, veslování a jízda v motorovém člunu. Štíři jsou skvělý rybáři, plavčíci, námořníci, jsou to také velcí milovníci akvarijních rybiček. Milují rychlou jízdu autem, jízdu na motocyklu i na kole. Vyhovují jim také krkolomné pouťové atrakce. Dokonce berou jako sport i sex, velmi rádi se milují. 
 

ŠTÍR A ROSTLINY PLUS BYLINNÉ ČAJE 

Narcis, mečík, lotos, orchidej, citroník, broskvoň, třešeň, smrk. 
 
Čaj z meduňky pomáhá při srdečních potížích nervového původu, při žaludečních a střevních křečích způsobených stresem a při poruchách spánku. Ženšenový čaj neboli elixír života podporuje koncentraci a paměť, a to zejména při dlouhodobém užívání. V Číně je ženšen považován za jedno z nejúčinnějších afrodiziak. Čaj z dobromysly povzbuzuje chuť k jídlu, pomáhá při střevních potížích, zmírňuje nadýmání. Užívá se také při kašli a k výplachům úst. 
 

ŠTÍR A BARVY 

Štíři si potrpí na zajímavé až extravagantní barvy. Rádi propojují kontrastní barvy, červenou s černou, modrou s bílou, hnědou se žlutou. Tyto kombinace jim obzvláště sluší. Štíří citovost a vnímavost podpoří všechny tóny fialové a barvy modravých, šedých a stříbrných odstínů. 
 

ŠTÍR A VŮNĚ 

Štíři milují vůně, které pomáhají prozkoumat nevědomí, z orientálních tyčinek santal nebo tibetské nirvány. Do aromalampy pačuli, moschus, nerol a ylang-ylang, které zároveň působí jako afrodiziakum. 
 

ŠTÍR A KAMENY 

Hyacint posílí nervy a ochrání Štíry před nakažlivými chorobami, otravami a zlými sny. Ametyst zajišťuje věrnost, bystří rozum a zabraňuje výbuchům hněvu. Pomáhá i při bolestech hlavy a střevních a kožních potížích. 

RADA PRO VŠECHNY ŠTÍRY 

Nedopřávejte sluchu pomluvám, takzvaně dobrým radám, natož nactiutrhačům. Je dobré být sám sebou, sebrat všechny své síly a začít realizovat vlastní nápady. Nechtějte mít za každou cenu to, co nemůžete mít. Než cokoli vyslovíte a podepíšete, vše bedlivě zvažte. Spoléhejte na vlastní síly, ale druhým neupírejte jejich snahu. Organizujte život víc sobě než jiným. Nehledejte ve všem chybu, naučte se radovat se i z maličkostí. 

VÍTE, ŽE... 

  • ...Štír se v mládí chová nesměle a v pozdějším věku má odvahy na rozdávání? 
  • Víte, že Štír má úspěchy v lásce, a když miluje, tak celým svým srdcem? 
  • Víte, že pro Štíra není žádná překážka dost velká? 
  • Víte, že je obdařen velkým temperamentem, odvahou a že nesnese prohru? 
  • Víte, že Štír nepohrdne změnou, je-li k jeho dobru a že se rád baví a cestuje? 
  • Víte, že Štír má ze všech znamení největší představivost a pátrací talent? 

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.