Střelec

CO ČEKÁ STŘELCE V ROCE 2012 

Pro osobu narozenou ve Střelci to bude rok zajímavého vývoje, který do jeho života vnese některé pozitivní a důležité změny. Mohlo by se jednat o změnu práce, bydliště, u některých o výměnu partnera. V citových záležitostech lze očekávat bouřlivý začátek roku. Osud bude zkoušet nejeden vztah, zda je dostatečně kvalitní. První tři měsíce zažijete mnoho věcí, které vám nemusí být zrovna příjemné. Velmi vyvinutý instinkt mnohým umožní vyhnout se složitým a spletitým situacím. Střelci narození mezi 3. a 12. 12. se dají lehce strhnout okolím, neměli by se pouštět do předem nepromyšleného rizika. U déle trvajících vztahů lze očekávat konečné rozuzlení, svatbu nebo rozchod. Střelci narození mezi 13. a 21. 12. jsou nejvíce bezprostřední, zvídaví a nezávislí. Ti uspokojí svoji touhu po nových znalostech a cestování. Mimořádná paměť a vstřícné jednání vám pomohou sklízet plody spíše duchovní povahy. Střelci narození mezi 23. 11.a 2. 12. mají nejvíce nakročeno k úspěchu ve všech směrech. Vaše vitalita, nápaditost a elán vás budou provázet i ve chvíli, kdy se ocitnete v nezvyklé situaci. 
 

STŘELEC A KARIÉRA 

Řada Střelců se chystá vstoupit do významné fáze své kariéry. Vyhlídky jsou dozajista povzbuzující a budou výzvou zvláště pro ty osoby, které si rozšíří své vzdělání a kvalifikaci a rovněž pro ty, které se nebojí podnikat. S postupujícím rokem se Střelcům narozeným mezi 23. 11. a 2. 12. podaří zlepšit své postavení i příjem. Úspěšné budou i jejich vztahy s druhými. Společenský život a cestování oživí Střelci narození mezi 13. a 21. 12., budou mít často příležitost někam si vyjít a poznávat cizí země. V rodinách, kde vládla krize, se vztahy s přicházejícím podzimem uklidní. Jen málo párů se nedokáže domluvit. V prvním čtvrtletí by měli být ostražití Střelci narození mezi 3. a 12. 12., není vhodná doba k rozvázání pracovního poměru, zvláště nemáte-li zajištěnou novou práci. Rovněž se nedoporučuje bourat dlouhodobé vztahy kvůli novému vztahu. V soukromí vám může ještě svítit slunce. Letošní rok je výzvou pro Střelce a je na každém z vás, jak se úkolu zhostíte. Sázejte na logické myšlení, důvěru a trpělivost. 
 

STŘELEC A PENÍZE 

Střelci milují peníze, šustění bankovek a cinkání mincí. Vyhlídky jsou dozajista povzbuzující, zejména pro ty, kteří se opravdu snaží. Ve finančních otázkách si však tento rok vyžádá větší pečlivost a dobré hospodaření. Vyvarujte se neuvážených nákupů a nepromyšlených půjček. Při uzavírání jakékoliv finanční dohody si dopřejte dostatek času ke kontrole podmínek a závazků. Čím víc budete předem plánovat, tím lépe si udržíte kontrolu nad peněženkou a tím větší bude objem vašich finančních prostředků. Nejnáročnější výdaje vás čekají na začátku roku a o dovolených. 
 

STŘELEC A LÁSKA 

Osoba narozená ve Střelci je v milostném vztahu romantická, vstřícná, otevřená a upřímná. Celý život věnuje hledání opravdové lásky, a když ji konečně najde, na partnera se silně upne. Lásce se dokáže zcela podřídit, ledacos si odepřít, jen aby byl miláček spokojen. Ovšem jen do té doby, dokud city nevyprchají. Mladý Střelec má ohnivou krev, jiskra snadno přelétne, ale ne už tak snadno vydrží plápolat. Muži se řídí heslem: „Nemůžu-li zůstat u děvčete, které miluji, pak miluji děvče, u kterého právě jsem." Většina zadaných Střelců však bere rodinný život vážně, o svou rodinu se starají, jak jen nejlépe dovedou. Samozřejmě že existují i výjimky, to jsou ti, kteří se rádi baví a rodinného života si příliš neváží. Ti budou letos prožívat horké a těžké chvíle. Naštěstí jich není mnoho. Ženy patří k nejobětavějším manželkám a vynikajícím kuchařkám, velmi dobře totiž vědí, že láska prochází žaludkem. V jejich přítomnosti zažijete vždy pocit družnosti a pohostinnosti. Jarní a letní měsíce přejí nezadaným Střelcům, narozeným mezi 3. a 21. 12.. Čeká vás láska na první pohled a v krátké době sestěhování. 
 
Nejvhodnější partner Střelce: Beran, Lev, Váhy, Vodnář 
Neutrální partner Střelce: Býk, Blíženci, Rak, Štír, Kozoroh 
Konfliktní partner Střelce: Panna, Ryby, jiný Střelec 
 

STŘELEC A ZDRAVÍ 

Střelci trpí na bolesti hlavy, trápí je nemoci horních cest dýchacích, časté angíny, infekce, záněty a revmatismus. Největší potíže mívají se zažíváním, s játry, krví a křečovými žilami. Díky neustálému rozčilování je trápí různé druhy neuróz a zvýšený krevní tlak. Mnozí bojují s nadváhou a ochablým svalstvem. Pro Střelce je vždy vhodná pohybová terapie a lehká strava. Rozhodně se mějte na pozoru před ponocováním, nedostatečným spánkem a celkovým vyčerpáním. Předcházejte všem možným střetům, alkoholu a hazardu. 
 
NEPŘEPÍNEJTE SVÉ SÍLY první tři měsíce roku a o dovolených. V tu dobu nevykonávejte žádnou těžkou práci a vyhýbejte se adrenalinovým sportům. Dávejte si pozor na cestách, nelezte po horách a nepropadejte zkratovým jednáním a hněvu. Spěch a chvat vám může přivodit nejeden úraz. Uvědomte si, že nemůžete stihnout všechno. Méně někdy znamená více. Snažte se vnést do svého života více klidu, relaxujte pokud možno v přírodě a nezapomeňte na životosprávu. 
 

STŘELEC A PSYCHIKA 

Střelec je již od mládí velmi samostatný a odvážný. V hloubi duše je konformista, ale na povrch působí jako originální tvůrce. Je temperamentní, nápaditý a neposedný. Dělá mu potíže jen tak sedět nebo stát a ničím se nezabývat. Vždy touží být součástí celku, být nějakým způsobem začleněn. Nejhůře na něj působí ticho, samota, nesnáší nudu a nekomunikativní lidi. Pokud je spokojený ve svém osobním životě, má elán, optimistickou a žertovnou náladu. V opačném případě rozchod příliš prožívá, velmi strádá, je nervózní, popudlivý a dost často se na každého utrhuje. Jsou i Střelci, kteří se navenek tváří tak, jako by se nic zásadního nestalo, ale uvnitř nesmírně trpí. Jedno je však jisté: Střelci mají citlivé srdce, milují děti, zvířata a rádi obdarovávají všechny, které milují. 
 

STŘELEC A SPORT 

Pro Střelce je vždy vhodná pohybová terapie, jejich duši však nejvíce lahodí spojení pohybu s nějakou další činností, během níž se můžou soustředit a přemýšlet. Vyhovuje jim lukostřelba, střelba z pistole, stará bojová umění, karate, judo, ale i tanec a step. K jejich nejoblíbenějším sportům patří kuželky, kulečník a biliár. Střelci milují sázky, sázení na koníčky a sportku. Ti pohodlnější hrají rádi karty, luští křížovky, kvízy nebo sudoku. 
 

STŘELEC A ROSTLINY PLUS BYLINNÉ ČAJE 

Sněženka, narcis, fuchsie, jalovec, palma, cedr, ořešák, topol. 
 
Bedrníkový čaj je vhodný jako prevence onemocnění horních cest dýchacích. Používá se proti kašli a bronchitidě, při nervozitě doprovázené bušením srdce a proti zažívacím potížím. Rovněž je vhodný ke kloktání při zánětech sliznice nosohltanu a zánětech mandlí. Čekankový čaj působí zejména na játra a žlučník a lze ho použít jako podpůrný prostředek při potížích s ledvinovými kameny. Rovněž se doporučuje jako doprovodná léčba při cukrovce. Černý čaj má na organizmus uklidňující a stabilizující vliv. Upravuje hladinu cholesterolu a velmi příznivě působí na srdce a centrální nervový systém. 
 

STŘELEC A BARVY 

Střelci milují barvy a nápadité a vkusně sladěné oblečení. Velmi jim sluší všechny odstíny modré, od nebeské modré až k tmavě modré, doplněné zlatavě žlutou a oranžovou. Rovněž všechny pastelové barvy, růžová, světle fialková i zelenkavá. Rádi kombinují černou barvu s bílou, žlutou, a červenou. 
 

STŘELEC A VŮNĚ 

Osoby narozené ve znamení Střelce jsou velmi citlivé na vůně, část miluje ty přírodní, část sladší, další Střelci více kořeněné. Pro uklidnění mysli, zbavení se nervozity a nespavosti se doporučuje do aromalampy růžová palma s jalovcem nebo peruánský balzám, pro chvíle rozjímání cedrové tyčinky. 
 

STŘELEC A KAMENY 

Morganit mírní deprese, je vhodný pro léčbu očí, jater, střev, sklerózy. Akvamarín odstraňuje vyčerpanost, přináší lásku a přátelství. Smaragd léčí záněty a horečky, ostří vtip, zahání strach a posiluje duševní rovnováhu.

RADA PRO VŠECHNY STŘELCE 

Vaší slabinou je přílišná upovídanost. Mluvíte mnoho a pořád. Jazyk neudržíte za zuby a pěkně zatepla na sebe i jiné všechno prozradíte. Nepatříte zrovna k diskrétním lidem. Jste přímý, někdy až příliš, je třeba myslet více na hloubku pronesených slov, jež mohou vaše blízké zraňovat. Snažte se zabránit všem možným střetům a maximálně předcházet problémům. Buďte „in" v každém věku, zachovejte si pozitivní mysl a radost ze života. 

VÍTE, ŽE... 

  • ...Střelec je předvídavý a má v sobě neochvějnou víru v dobro? 
  • Víte, že stále hledá nové cesty a chce o svém životě rozhodovat výlučně sám? 
  • Víte, že bývá impulzivní, snadno propadá hněvu a hned se zase usmívá? 
  • Víte, že je velký optimista a je rád středem pozornosti? 
  • Víte, že má boty z toulavého telete, miluje cestování, přírodu a zvířata? 
  • Víte, že Střelec je velmi obětavý, a pokud může, každému rád pomůže? 

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.