Váhy

CO ČEKÁ VÁHY V ROCE 2012 

Osoby narozené ve Vahách prožijí středně uspokojivý rok, v němž je jeho finanční postavení vcelku stabilní. Nemáte se tedy čeho obávat, budete mít dostatek energie i času, abyste šli za svým cílem. Pokuste se však vnést do pracovních záležitostí řád a systematičnost a zapomeňte na snově laděné představy a přelétavé nálady. Váhy narozené mezi 24. 9. a 2. 10. získají víc než obvykle, energie z vás bude přímo sálat, sebevědomě využijete svých znalostí a zkušeností. Příznivě se vaše snaha odrazí na vyhlídkách od května do října. Váhy narozené mezi 3. a 12. 10. budou prožívat velmi rušné společenské chvíle a některé události, k nimž dojde, budou zvlášť příznivé pro osobní život. Nevylučuje se posun v kariéře, svatba, křtiny, stěhování i cestování. Vaše popularita stoupne, ale zároveň se objeví různé nástrahy, které považujte za období zkoušek. Pro Váhy narozené mezi 13. a 23. 10. je nejdůležitějším tématem roku jakási transformace vlastní osobnosti. Budete muset přehodnotit své postoje a plány, protože právě ony slouží coby odraz k vašemu dalšímu rozvoji. Především první čtyři měsíce počítejte s většími výkyvy. Zbytek roku prožijete v relativní pohodě. 

 

VÁHY A KARIÉRA 

Pro téměř všechny Váhy platí, že to, čeho v roce 2012 dosáhnete, bude mít příznivý a dalekosáhlý dopad na další rok. Mnohé Váhy se rozhodnou budovat své současné postavení, jiné využijí svého podnikavého ducha a organizačního talentu a přijmou zajímavou perspektivní nabídku, jiné se pustí do podnikání. I když před vámi stojící úkoly nebudou vždy jednoduché, pomůže vám vaše vytrvalost a schopnost překonávat problémy, které vám získají úctu a přispějí k nadějným vyhlídkám. Nejlépe si povedou Váhy narozené mezi 24. 9. a 12. 10., které okusí velké potěšení z objevování činností, jež jim přinesou radost a také finanční zlepšení. V leckterých z vás se rozhoří touha věnovat se některé z charitativních aktivit. To vám přinese vnitřní uspokojení a setkání s mnoha pozoruhodnými lidmi. V partnerském životě ne všechno půjde jako po másle, budete muset své vztahy pořádně oživit. Váhy narozené mezi 13. a 23. 10., pokud budete chtít začátkem roku změnit zaměstnání, pořádně si svůj krok rozmyslete. Nemáte-li zajištěné nové místo, raději neriskujte. Nebylo by moudré spoléhat se jen na šťastnou náhodu. Buďte ostražití všude, kde vám slibují zázračné zbohatnutí. 
 

VÁHY A PENÍZE 

Příznivá konstelace by vám měla být nakloněna i v této oblasti, zejména od května do října. Zvláště by se mělo dařit Vahám narozeným mezi 24. 9. a 12. 10. Dokonce se můžete pustit do riskantnějších počinů, jako jsou prodeje a nákup nemovitostí, investice a práce na více zakázkách zároveň. Buďte však opatrní při podepisování smluv a raději vše konzultujte s experty nebo právníky. Důvěřujte, ale i prověřujte. Váhy narozené mezi 13. a 23. 10. mohou počítat i s finanční injekcí. U většiny to bude spíše od členů rodiny nebo přes partnera, ale i tak potěší. Zdroj dalších příjmů bude záviset jen na vás samotných. Mnozí budete muset překonávat s velkou trpělivostí překážky při komplikovaných a spletitých jednáních. 
 

VÁHY A LÁSKA 

Váha patří k neklidným, srdečným a spravedlivým lidem. Urovnává spory druhých a zároveň si dá líbit i pořádnou hádku. Mimořádné místo v jejím životě zaujímá láska. Do citu se dokáže položit natolik, že často sama neví, co se s ní děje. Miluje se ráda v útulném příbytku. Milování kdesi na mezi Váhy příliš nevzrušuje, k milování musí mít komfort. Svobodným Vahám květen, červenec, srpen a říjen přináší plnou náruč lásky. Nepropásněte žádnou příležitost, pozvání na kulturní akce, možná právě tam na vás čeká osudové seznámení. Nejvíce se daří Vahám narozeným mezi 24. 9. a 12. 10. Musíte však jednat srdcem, naslouchat vnitřnímu hlasu a vystříhat se malicherných záležitostí. Pokud očekáváte příliš mnoho, budete zklamáni. U Vah narozených mezi 13. a 23. 10. lze očekávat s největší pravděpodobností u dlouhodobým vztahů zkoušku jejich kvality, během níž budou zejména muži vystaveni určitému omezení a větším nárokům. Nelze vyloučit, že u některých Vah se vztah rozpadne. Hlavně neztrácejte hlavu a nepropadejte panice. Osud vám chystá někoho jiného a lepšího. 
 
Nejvhodnější partner Vah: Blíženci, Střelec, Vodnář 
Neutrální partner Vah: Beran, Býk, Lev, Panna, Ryby, jiné Váhy 
Konfliktní partner Vah: Rak, Štír, Kozoroh 
 

VÁHY A ZDRAVÍ 

Váhy nejvíce trpí na bolesti hlavy, migrény, častá nachlazení, nemoci ledvin, močových cest, mívají problémy se žaludkem, žlučníkem, páteří a kyčlemi. Problémy mívají také se štítnou žlázou, trpí hormonálními a menstruačními poruchami. Váhy víc než jiná znamení by měly myslet na své zdraví. Nepatrné zhoršení rozhodně neberte na lehkou váhu. Pokud budete první příznaky ignorovat, budou postupně sílit, až se změní v akutní problém s nutným lékařským zásahem a pobytem v nemocnici. Na podzim a v zimě buďte na sebe obzvlášť opatrní. 
 
NEPŘEPÍNEJTE SVÉ SÍLY v lednu, dubnu a prosinci. Pokud možno omezte veškeré fyzicky náročné aktivity a zbytečné cesty. Hrozí úrazy, pády a kolize. Pokud máte před operací, chirurgické zásahy se doporučují provádět při ubývajícím Měsíci. Nezapomeňte na lehkou stravu a dostatečný pitný režim a pohyb. Je statisticky dokázáno, že právě Váhy nejvíce přibývají na váze. 
 

VÁHY A PSYCHIKA 

Většina Vah stále žije v neklidu, hledají změnu, touží po poznání. Šeď života je jim cizí, v srdci chovají celou škálu barev i odstínů. Milují život, zábavu, diskuse, vždy mají po ruce něco nového, neotřelého, čím vás mohou zaskočit. Nejhůře na Váhu působí zklamání a opuštěnost. Sama si málokdy vystačí, i když má práce nad hlavu, musí vyběhnout mezi lidi, poklábosit, zasmát se či si zanadávat, teprve pak je po zbytek dne spokojená. Do předem prohraných bitev se pouští málokdy, celý život pátrá po skutečné pravdě a hodnotách. Jedno je jisté, Váha má svou pravdu a tu si nenechá nikým vzít. 
 

VÁHY A SPORT 

Duši Vah lahodí všechny aktivity, v nichž mohou spojit vzdušný živel s pohodlím, případně také s vodou. Velmi jim vyhovuje brouzdat se v řece, nechat se unášet mořskými vlnami, plavání a sjíždění tobogánů. Rozhodně nevyhledávají pěší túry, lezení po skalách a vůbec sporty, které jsou příliš namáhavé. Nejvíce Vahám vyhovuje jízda na kole či kolečkových bruslích a všechny druhy tance. 
 

VÁHY A ROSTLINY PLUS BYLINNÉ ČAJE 

Lilie, šípková růže, měsíček, jasmín, broskvoň, bříza, kaštan. 
 
Kociánkový čaj pomáhá při chronických žlučníkových potížích, zánětu močového měchýře a při revmatických potížích. Díky látkám se stahujícími účinky je tento čaj vhodný k léčení průjmových onemocnění. Uročníkový čaj pomáhá prakticky při všech onemocněních dýchacích cest a k uklidnění při nervozitě. Pročišťuje krev a má lehce projímavé účinky. Čajový nálev se v lidovém léčitelství používá k ošetření omrzlin a podchlazených míst. 
 

VÁHY A BARVY 

Barva jemně zelená, světlejší odstíny modré a laskavé růžové Vahám velice sluší, navíc podtrhují jejich milou a přátelskou povahu. Rovněž sytě žlutá, oranžová, jasně červená i zlatá jsou velmi působivé. Důležité je vše vkusně sladit s doplňky a ozdobnými přívěsky. 
 

VÁHY A VŮNĚ 

Růže jak v tyčinkách, tak v aromalampách působí svou vůní pro zrozence Vah nejpříjemněji. Patří sice k drahým aromaesencím, ale také k nejlepším a nejúčinnějším. Rovněž violka, jasmín a růžová palma voní nádherně. Pelyněk či šalvěj v aromalampách pomáhají Vahám s koncentrací. 
 

VÁHY A KAMENY 

Sardonyx přináší nositeli štěstí zvláště v manželství a chrání ho před úrazy. Onyx zvyšuje sexuální aktivitu a muže činí pro ženy přitažlivější. Aventurin a kunzit absorbují negativní energii a podporují léčbu sklerózy multiplex. 

RADA PRO VŠECHNY VÁHY 

Vyznávejte více trpělivosti a vnitřního klidu. Nenechte se vytočit nepřáteli, ale ani přáteli. Snažte se porozumět vlastním citům a nekomplikujte si život negativními myšlenkami. Nevracejte se do minulosti, žijte přítomností. Snažte se žít společensky, a pokud je to možné, co nejvíc cestujte. Napadne-li vás něco zajímavého, nenechte to usnout, naopak pokuste se o realizaci nápadu. A vyhněte se nadměrnému debužírování a alkoholu, sportujte! 

 

VÍTE, ŽE... 
  • ...Váhy staví lásku na nejvyšší příčku hodnot? 
  • Víte, že Váhy mají vytříbený vkus, vtipné postřehy a nakažlivý smích? 
  • Víte, že výraz očí Váhy prozrazují, co v nitru právě prožívá? 
  • Víte, že Váhy neskonale touží po partnerské harmonii, souznění duše i těla? 
  • Víte, že snadno podléhají cizím vlivům a že lež a podraz doslova odstonají? 
  • Víte, že milují život, všechny formy umění, přírodu, zvířata a cestování? 

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.