2015: HOROSKOP

Podle horoskopu rok 2014 byl rokem plným změn a překvapení. Uvědoměním si určitých pravd a reality, ale také hlubšího prožitku radosti. Byl také rokem regeneračním, v lásce převládalo bilancování, hledání nesrovnalostí a jejich následné napravování, urovnávání starých křivd a bolestí. Obdobím uvědomování si, a změn. 
 
Rok 2015 bude ve znamení úspěchů a to jak v osobním životě tak také v kariéře. Spousta z nás pozná nové přátele a také potencionální partnery. V oblasti zaměstnání přináší rok 2015 velké výzvy, které mohou hodně dát, ale také hodně vzít.

V roce 2015 nastane nejvyšší čas pro nastoupení duchovní cesty. V lásce to bude složitější. Ti, kteří spolu mají být i nadále, spolu zůstanou a naopak ti, kteří spolu být nemají, se rozejdou. Po finanční stránce bude rok 2015 nadprůměrný. Ovšem jak pro koho. Někomu se bude dařit úspěšně investovat, jiní budou mít finanční problémy. Rok 2015 bude nakloněný podnikání v nemovitostech. 
 
Následující rok také bude přát rodinnému štěstí. Děti přijdou na svět i do rodin, kde rodiče mít děti nemohou. Nový rok bude také ve znamení odpuštění. Ti, kteří stále nemohou zapomenout staré křivdy, by se měli v novém roce zaměřit na sílu odpuštění. 
 
Rok 2015 bude i ve znamení naděje. Ten, kdo stále věří a doufá, dojde svého vytouženého cíle. Platí to i ohledně těžkých nemocí. Víra, bude v novém roce uzdravovat.
 
(zdroj: vestirna.com a horoskopnamiru.cz )
 
Chcete se dozvědět více o svém znamení? Kliněte na jeho ikonu níže a www.vestirna.com vám to prozradí.

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.