Měníme se!

Dnem 26.11. 2010 došlo k registraci našeho týmu jako občanského sdružení. Oficiálním názvem se stává zkrácená verze Volba pro Všestary, o. s.

I nadále se při společných akcích a aktivitách budete setkávat s logem ve tvaru srdce a kompletním názvem Volba pro Všestary, Menčice a Vávrov, protože nám záleží na každé části naší obce. Od přechodu pod oficiální sdružení si slibujeme výrazně vyšší dosažitelnost dotací a grantů, zejména pak směřujících ke zvelebení obce a jejímu okolí.

Je to běh na delší trať, proto každá pomocná ruka přijde vhod! Díky za podporu, váš tým VPV.

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.