Připravte se na Jablečné slavnosti a Drakiádu!

Vynikající Jablečné slavnosti a řemesla budou zahájené drakiádou na poli od 9:30h mezi Strančicemi a Všestary v sobotu 6.10.2012 ve spolupráci sdružení Volba pro Všestary a Mateřským centrem Lodička. Na realizaci akce se bude podílet i muzeum Říčan, které pomůže s nápady, provozem dětí, draků i aut při drakiádě.

Těšit se můžete na odměnu pro každé dítě s drakem, krásné diplomy, ceny od značky BAMBULE pro nejlepší draky - za výdrž, za nejvýšše letícího, za ručně vyrobeného draka a další.

Vítězové soutěží budou vyhlášeni následně na podiu na minigolfu, kde se bude po celý den odehrávat festival nejen českých řemesel a jablečné slavnosti. Setkat se tu budete moci i s finskými a litevskými řemesly, čekají na vás dětské dílničky, vystoupení dětí ze ZŠ, taneční vystoupení, pohádka pro děti i živá hudba.

A samozřejmě soutěž o jablečný moučník, který přinesou rodiče i děti na tento festival. Hodnotit budou návštěvníci po jejich ochutnání. A nemůžeme zapomenout na ochutnávku odrůd jablek ze sadů ze Strančic a Otic.

PARKOVÁNÍ: Doporučujeme parkovat vozy na vyhrazených parkovištích u vlaku ve Strančicích. Plánek cesty z parkoviště na místo akce naleznete ZDE.

Pokud by chtěl někdo ještě vystavovat či jinak účastnit se na této akci, pište nám, rádi zprostředkujeme kontakt.

Těšíme se na vás!

Sem tam přijde email.

Čas od času máme touhu něco oznámit nebo pozvat na některou z akcí. Chcete být u toho?

Volba pro Všestary, o.s.

Všestary, Praha - východ IČ: 22846735 volbaprovsestary@email.cz
© 2010 Volba pro Všestary, o.s. Refresh stran 2018.